Člověk hledá člověka
Rádi byste se přihlásili do nějaké seznamky, která by byla na úrovni a opravdu jste měli šanci si tam někoho najít? Určitě zkuste tu naší, protože u nás hledá člověk člověka.

Rozměry

    Home  /  Rozměry

Rozměry

Na trhu s dětským sortimentem jsou v dnešní době k dispozici dva rozměry klasických látkových plen, které mají i v dnešní době stále své příznivce. Důkazem jsou nejrůznější reference od spokojených maminek, které je možné si přečíst na nejrůznějších internetových stránkách. Jejich použití je široké, proto alespoň jedno balení od obou rozměrů najdeme v komodě s dětským oblečením skoro u každého miminka. Větší rozměr je vhodný používat po koupání třeba již větších miminek. Nemusíte používat žádné tuhé a velké ručníky, které děti nemají rády.

Kvalitní materiál

Velkou výhodou látkových plen je jejich materiál, ze kterého jsou vyrobeny. Jedná se o bavlnu, kterou narozené miminka velmi dobře snáší. Novorozenec má hodně jemnou pokožku, která je náchylná na opruzeniny. Některé materiály jsou pro malé děti zcela nevhodné, protože u nich mohou vyvolat i alergické reakce v podobě ekzému. Nakupujte tyto výrobky u kvalitních českých výrobců a bude zcela určitě s nákupem spokojeni.

Rozměry
Ohodnoťte příspěvek
Author | Comments | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Rozměry Date | 21.4.2017

categories & tags