Moderní ozdoby od firmy Selvintech s.r.o.

    Home  /  Moderní ozdoby od firmy Selvintech s.r.o.

Moderní ozdoby od firmy Selvintech s.r.o.

I v dnešní době je stále větší poptávka po věcech, které jsou ruční výroby než po produktech, které vyrobil stroj. To platí i u různých dekorací a dalších ozdob, které se používají k různým příležitostem, například na Vánoce, Velikonoce a tak podobně. Pokud byste rádi vlastnili krásné ruční výrobky, které by vypadaly naprosto perfektně, tak rozhodně neváhejte a kontaktujte firmu Selvintech s.r.o., která se zabývá samotnou výrobou a následujícím prodejem těchto dokonalých kousků. Výrobky jsou výhradně ruční práce, v žádném případě se nepoužívají stroje, které by zničily onen daný punc kvality.

Nebojte se zeptat

Zajímá vás, zda je možné vyrobit dekorace přesně podle vašich představ? Rádi byste se dozvěděli, zda si můžete vybrat z nějaké ucelené nabídky? V případě zájmů neváhejte všechny své otázky směřovat na telefonní číslo 605 460 252, kde získáte veškeré odpovědi. Jestliže upřednostňujete raději komunikaci mailovou, tak využijte adresu selvintech@seznam.cz. Všechny informace se dozvíte v co nejrychlejší možné době.

Author | Comments | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Moderní ozdoby od firmy Selvintech s.r.o. Date | 31.5.2018

categories & tags