Člověk hledá člověka
Rádi byste se přihlásili do nějaké seznamky, která by byla na úrovni a opravdu jste měli šanci si tam někoho najít? Určitě zkuste tu naší, protože u nás hledá člověk člověka.

Jeden Váš zlozvyk Vám bohužel začíná hodně přerůstat přes hlavu

    Home  /  Jeden Váš zlozvyk Vám bohužel začíná hodně přerůstat přes hlavu

Jeden Váš zlozvyk Vám bohužel začíná hodně přerůstat přes hlavu

Čínský horoskop Vám vždy dobře poradí. Uvědomujete si, že jeden Váš zlozvyk Vám prostě v poslední době začíná doopravdy přerůstat přes hlavu. Musíte ho začít okamžitě řešit. Jinak se ho prostě nezbavíte a bude Vám komplikovat život ještě několik let. Nyní máte vhodné období na všechny změny, které toužíte již delší dobu udělat. Tak neváhejte a dejte se do práce.

Chcete konečně seknout s kouřením a nyní máte vhodné období

Čínský horoskop Vás ještě nikdy nezklamal. Toužíte konečně přestat kouřit. Pokoušíte se již po několikáté, ale bohužel vždy opět po nějaké době začnete. Nyní však chcete doopravdy vytrvat. Máte již hodně velké zdravotní problémy a Vaše manželka má o Vás velký strach Slíbil jste jí, že s kouřením prostě skončíte. Svůj slib hodláte dodržet. Máte i dobrou předpověď, tak toto období musíte využít.

Jeden Váš zlozvyk Vám bohužel začíná hodně přerůstat přes hlavu
Ohodnoťte příspěvek
Author | Comments | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jeden Váš zlozvyk Vám bohužel začíná hodně přerůstat přes hlavu Date | 18.8.2017

categories & tags