Hodnocení zaměstnanců Vám pomůže vybudovat výkonnější týmy

    Home  /  Hodnocení zaměstnanců Vám pomůže vybudovat výkonnější týmy

Hodnocení zaměstnanců Vám pomůže vybudovat výkonnější týmy

Nutně potřebujete zvýšit výkonnost všech podřízených. Vaší firmě se nedaří a hlavní podíl na tom mají bohužel pracovníci. Delší dobu jste sledoval výkony všech podřízených a zjistil jste velké nedostatky. To se musí okamžitě změnit. Tak složitý problém sám nejspíš nezvládnete vyřešit. Mnohem lepší bude, najít si schopného externistu, který nastolí ve Vaší firmě konečně požadovaný pořádek. Pokud chcete změnu, budete muset do podřízených investovat nemalé peníze. Uvidíte však, že se Vám tato investice zaručeně vyplatí.

Sledujte pravidelně a pečlivě výkony Vašich podřízených

Jenom tak odhalíte skryté rezervy. Máte pocit, že si lidé ve firmě v poslední době neplní řádně svoje povinnosti. Proto jste si taky najal externistu, který Vaši domněnku samozřejmě potvrdil. Nastal tedy čas přitvrdit. Byl jste moc tolerantní šéf a lidé toho začali patřičně zneužívat. To se však brzy změní. Hodnocení zaměstnanců bylo ve Vašem případě naprosto nezbytné. Věříte, že se Vám podaří nastolit ve firmě opět patřičný pořádek.

Author | Comments | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Hodnocení zaměstnanců Vám pomůže vybudovat výkonnější týmy Date | 28.6.2020

categories & tags