Člověk hledá člověka

Rádi byste se přihlásili do nějaké seznamky, která by byla na úrovni a opravdu jste měli šanci si tam někoho najít? Určitě zkuste tu naší, protože u nás hledá člověk člověka.

Nasloucháním příběhů jen získáte

Posted on 09.05.16 4:19AM under Nezařazené

Jen si vzpomeňte na dobu svého dětství, když Vám maminka před spaním četla nebo ještě lépe, vyprávěla pohádky. Hltali jste každé slovo a vstřebávali její vyprávění svou fantazií. A zcela jistě jste si už v této době utvářeli své budoucí životní postoje. Byla formována Vaše osobnost. Bylo to o dost lepší, než pohádka v televizi, kde jste svou fantazii nemuseli příliš zapojovat. Později jste si rádi vyslechli vyprávění ze života skutečných osob, které jste znali. Bylo to stejné. Dnes jste dospělí, odpovězte si pravdivě, nasloucháte svému okolí?

V osobním i pracovním životě je to stejné

Je rozdíl ve slovech poslouchat a naslouchat. Naslouchání je vlastně přemýšlení o tom, co slyšíte. Nasloucháte své rodině? Nasloucháte svým kolegům v práci? Jste-li na pozici vedoucího pracovníka, pak naslouchání je velmi podstatné! Tím, že nasloucháte, můžete i z nepříjemné pracovní situace vytěžit to nejlepší, co je v dané chvíli možné. Přečtěte si některé manažerské příběhy a posuďte sami, zda umíte naslouchat. Jestli ne, naučte se to.

Comments are closed.